Дитяча кімната

Меблі для дитячої кімнати це особлива категорія. Необхідно враховувати не тільки смакові уподобання батьків, але і дитини. Адже це особистий простір малюка, котрий має відображати його характер.
Доречно обладнана дитяча кімната грає велику роль в розвитку дитини. Її необхідно розділити на зони: робочу (де дитина зможе займатися, робити уроки, малювати), зону відпочинку (сну) і обов’язково, вільний простір ігрової зони.

Наші фахівці з особливою ретельністю підходять до дизайну дитячої кімнати.

Особливу увагу вони приділяють дитячим ліжкам, гарний сон дитини – запорука здоров’я. Саме тому необхідно ретельно підходити до вибору ліжка і матраца.


Ігрова зона, мабуть найважливіша для дитини. Тут необхідно знайти баланс, функціональність для дитини і практичність для батьків. Для зручного зберігання іграшок кімната оснащується різноманітними скриньками, шафками і комодами, що дозволяє раціонально використовувати пространсва кімнати.


Для робочої зони дуже важливий правильний письмовий стіл, який дозволить не тільки займатися, а й зберігати книги, зошити, канцелярське приладдя.

Поделиться с друзьями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *