Авторські кухні

Як правило, кухня є тим місцем в будинку, де ми проводимо більшу частину свого часу. І тут ми не тільки готуємо їжу, але і проводимо час зі своєю родиною, зустрічаємо гостей.
Саме тому кухня повинна повністю відображати смакові якості і потреби господарів. Проте, основне завдання кухні – функціональність.
Найчастіше наша творча фантазія обмежена габаритами приміщення. Як максимально корисно задіяти кожен квадратний метр і при цьому зберегти стиль і практичність?

Наші фахівці допоможуть Вам впоратися з цим завданням.

Наші фахівці разом з вами підберуть з усього розмаїття матеріалів і комплектуючих, саме те, що підійде Вам.

Для нас дуже важливо, що б всі матеріали відповідали вимогам безпеки і зносостійкості, тому при виготовленні наших меблів ми використовуємо тільки сучасні і якісні матеріали, які відповідають європейським стандартам. Наші фахівці, не тільки допоможуть Вам зробити дизайнерський проект, а й підкажуть, як технічно правильно буде розмістити побутову техніку, розетки, сантехніку.

Що стосується дизайну кухні, то тут фантазія не обмежується. Для поціновувачів вишуканої класики, ми можемо запропонувати широкий вибір, як з дерев’яного масиву так і з МДФ фасадів. Декоративні пеліастри, колони, різьблення – доповнять неповторний стиль і підкреслять традиції Вашої кухні.


 
 
 
Для прихильників сучасного стилю ми запропонуємо сміливі кольорові форми і не стандартні рішення, для найбільш раціонального використання корисної площі і несподіване поєднання фактур.


 
 
Все це зробить Вашу кухню яскравою, що запам’ятовується і, безсумнівно, підкреслить Вашу індивідуальність.

Поделиться с друзьями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *